Ministerstvo financí dnes rozdá první ceny ze státního Babišova kasína. Jistě, někoho možná potěší, že vyhraje zadarmo auto, proto to Babiš ostatně zavedl, kupuje si tím další voliče…ale je to opravdu výhra? A je opravdu “zadarmo”?

Ceny pro vítěze jsou placené z našich daní, takže zadarmo to určitě není, výherci a celé amorální Účtenkovce se na to skládáme všichni… a to 100-120 mil. ročně.

Principem zvrácené hry ministerstva je navíc podněcování k udávání a probouzení toho nejhoršího v nás. Je samozřejmé, aby se platily daně, není ale samozřejmé, aby se kvůli účtenkám lidi mezi sebou udávali. Proto to pro společnost žádná výhra není, naopak, je to velká prohra. Společenské dopady budou dlouhodobé.

Budiž malou cenou útěchy, že zájem je menší než na Slovensku, kde to nakonec skončilo fiaskem. #UdavacskaLoterie #EET #Zrusit!